Czytelnia

Czytanie książek, gazet i interesujących stron to obowiązkowa pozycja w rozwoju osobistym, zawodowym a także finansowym. W mojej Czytelni znajdziesz książki, strony i produkty, które z czystym sumieniem polecam każdemu z Was.

KsiążkiFinansowy Ninja - Michał Szafrański

Książka "Finansowy ninja" to przewodnik po finansach osobistych, który każdy powinien przeczytać jeszcze w szkole. 544 strony praktycznej wiedzy o oszczędzaniu, zarabianiu, optymalizacji podatkowej, negocjowaniu i inwestowaniu, które pomogą Czytelnikowi zostać prawdziwym finansowym ninja i osiągnąć bezpieczeństwo finansowe.

Szczegółowa recepta na to, jak mądrze zarządzać pieniędzmi, uniknąć pułapek zastawianych przez instytucje finansowe oraz skutecznie zaplanować swoją emeryturę.
Strategia Milionera - Roger James Hamilton

Roger James Hamilton został przedsiębiorcą zaraz po ukończeniu studiów. Zanim osiągnął swój wielki sukces, zaznał wielu porażek. Dziś twierdzi, że nauki z nich płynące okazały się o wiele cenniejsze od wykładów na uniwersytecie, gdyż właśnie dzięki porażkom nie tylko odnalazł własną drogę, ale nawet całą mapę, która poprowadziła go do sukcesu.

Chcesz dojść do niezależności finansowej? Świetnie! Znasz już swój cel. Niestety nie zrealizujesz go, dopóki nie dowiesz się, kim jesteś i w jakim miejscu się znajdujesz.

Strategia milionera w niepowtarzalny, zrozumiały i ciekawy sposób wskaże Ci drogę do finansowej niezależności.


Inwestuj we własny dług - Sławomir Śniegocki

Książka ma podtytuł “7 kroków, dzięki którym spłacisz kredyt przed terminem i jeszcze na tym zarobisz”. Podstawowa lektura dla wszystkich osób, które są zadłużone. 

Zawiera bardzo konkretne wskazówki. Autor przedstawia kroki, które może podjąć zadłużona osoba, aby szybciej wyjść z długów i opisuje jak oraz kiedy korzystać z takich możliwości jak przewalutowanie kredytu, renegocjacja warunków umowy z kredytodawcą, kredytu konsolidacyjne i refinansujące.

Pokazuje jaką rolę odgrywa oszczędność, inwestowanie oraz planowanie swoich finansów.


Mądry dom, bogaty dom - Witold Wrotek

Z publikacji dowiesz się przede wszystkim, jak poprzez swoje decyzje możesz wpłynąć na wysokość rachunków za utrzymanie swojego domu i przede wszystkim - nauczyć się takiego postępowania, które będzie sprawiało, że będziesz mieć więcej pieniędzy z miesiąca na miesiąc.


Nie tylko dowiesz się, gdzie wyciekają co miesiąc Twoje pieniądze, ale przede wszystkim - nauczysz się obliczać, co się opłaca i jakie decyzje są mądre. Dzięki książce będziesz w stanie ocenić, kiedy i jak warto oszczędzać, aby zatrzymywać więcej pieniędzy w portfelu. Wszystko poparte wyliczeniami. Sam konkret.Reguła 10X - Grant Cardone

Reguła 10X jest Świętym Graalem dla tych, którzy pragną sukcesu.
Stosowana jest przez wszystkich czołowych ludzi sukcesu we wszystkich obszarach życia, które dzięki temu naprawdę rozkwitają. Niezależnie od tego, jak definiujesz sukces, ta książka pokaże Ci, jak zapewnić sobie jego osiągnięcie, mając dowolne marzenie i działając w dowolnej sytuacji gospodarczej.
Dzięki Regule 10X nauczysz się, jak prawidłowo definiować cele, właściwie oszacować potrzebny wysiłek, mieć odpowiednie podejście i mentalne nastawienie do projektów, a następnie jak konkretnie określić liczbę potrzebnych działań.Strony internetowe i blogi, na które zaglądam i które polecam
...Lista jest w trakcie aktualizacji...

Komentarze