O mnie

Witaj!

Skoro zaglądasz na tą stronę to zapewne interesuje Cię kim jestem :)Mam na imię Karolina. Zawodowo związana jestem z rynkiem nieruchomości. Prywatnie spełniona mama i żona. Miłośniczka kawy, czekolady i świętego spokoju.

W pewnym momencie swojego życia zdałam sobie sprawę, że żyję wyłącznie tym co tu i teraz. Mimo zwiększających się zarobków nie miałam żadnych oszczędności i ciągle brakowało mi pieniędzy na coraz większą ilość "potrzebnych" rzeczy. Moja wiedza dotycząca pieniędzy była bardzo niewielka.

W 2008 r. - pod wpływem przeczytanej książki - postanowiłam zmienić swoje życie poprzez zainwestowanie we własną edukację finansową. Przejęłam stery nad domowymi finansami i stworzyłam tego oto bloga, którego tworzę z małymi przerwami na rodzenie dzieci :).

Wraz z narodzinami moich córek zmalała nieco ilość miesięcznych oszczędności na koncie, ale wzrosła ilość rodzinnego szczęścia :).

Na blogu znajdziesz artykuły nie tylko o okołodomowej tematyce finansowej, czyli o tworzeniu budżetu domowego i oszczędzaniu, ale również dawkę wsparcia i motywacji w dążeniu do pozytywnych zmian w swoim życiu.

Przekonam Cię też, że racjonalne wykorzystywanie swoich pieniędzy wcale nie oznacza życia pełnego wyrzeczeń. A na wprowadzeniu nawet drobnych zmian zyskasz Ty  i cała Twoja rodzina!

Twoje komentarze na blogu oraz na Facebooku  motywują mnie do dalszej pracy, więc daj proszę znać, że Jesteś i Czytasz.

Pozdrawiam serdecznie,
Karolina 


Jeśli masz pytania, propozycję współpracy lub po prostu chcesz do mnie napisać to pisz na:

blogbogatymbyc@gmail.com  
Nie przegap nowych wpisów i zapisz się na mój newsletter.


Zapisz się na newsletter.
Zero spamu.
W kolejnym kroku poproszę Cię o przepisanie kodu
i potwierdzenie zapisu