Leadershift, czyli jak Zaradna uczy się od najlepszych!

John C. Maxwell zajmuje pierwszą pozycję na liście bestsellerowych autorów „New York Timesa”. Jest pisarzem, coachem i mówcą, który sprzedał ponad 30 milionów egzemplarzy książek w ponad pięćdziesięciu językach! Jest biznesmenem z krwi i kości! Od takich jak on warto się uczyć.

Jeśli chcesz być skutecznym liderem, musisz się zmieniać. Nie możesz być wciąż taki sam, nie możesz tak samo myśleć i działać, jeśli liczysz na sukces w świecie, który nie pozostaje taki sam. 


Każdy lider musi się nieustannie doskonalić!

Przyszłość = Zmiana. Aby być liderem nie wystarczy przetrwać, trzeba nieustannie pracować nad sobą aby dokonywać właściwych zmian w swoim otoczeniu. Jeśli chcemy iść naprzód, musimy poruszać się szybciej. I jako przywódcy musimy widzieć i wiedzieć więcej niż inni.  Musimy być elastyczni, zaradni, twórczy, skuteczni i skupieni na celu.  
Chcąc osiągnąć doskonałość w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie, liderzy muszą być zwinni i zdolni do adaptacji – kluczem jest nauczenie się, jak dokonywać przemian przywództwa. Skutecznych przemian.

Autor szkicuje plan zmiany i dzieli się historiami własnych przemian, których dokonał w swojej długiej i pełnej sukcesów karierze. Wskazuje 11 metamorfoz przywódczych, które zmienią nieodwracalnie twój sposób myślenia, działania i przewodzenia. 


Zawarte w tej książce wskazówki dotyczące kompetencji lidera przyszłości są nie tylko innowacyjne, ale też perfekcyjnie dopasowane w czasie. Pozwolą ci wprowadzić niezbędne zmiany w zarządzaniu, zanim jeszcze staną się one konieczne

W książce Leadershift. Przemiana przywództwa ekspert w dziedzinie przywództwa i bestsellerowy autor, John C. Maxwell, pokazuje, jak przyśpieszyć swoją karierę dzięki umiejętności elastycznego dopasowania się do nowych warunków. Książkę kupisz tutaj.

Zapisz się na newsletter.
Wpisz adres email.
Komentarze