Akcja: Nie płać za konto osobiste!

Czy wiesz, że Polacy wydają średnio od 120 do 200 zł rocznie za prowadzenie konta?
Do tego dochodzą opłaty za kartę, wypłaty z bankomatów czy przelewy!

Opłaty jakie ponosimy za konto i karty są jednymi z najwyższych w Europie!

Dlaczego mamy płacić za konta, które w innych krajach oferowane są bezpłatnie!?
Dlatego: opłatom za konto mówimy NIE!Oto lista bezpłatnych kont osobistych, za które nie poniesiesz żadnych opłat bezwarunkowo lub spełniając określone, ale łatwe do spełnienia warunki [klikając w nazwę konta przeniesiesz się do wybranej oferty]:


Nest Konto (Nest Bank)

Konto osobiste Nest Banku to rachunek za bezwarunkowe 0 zł z bezpłatną kartą wydawaną do konta. Do tego klienci nie płacą za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz mogą za darmo wpłacać gotówkę w ponad 2500 wpłatomatach sieci Euronet.


Konto 360º (Bank Millennium)

Konto 360º Banku Millennium daje Klientowi możliwość zaoszczędzenia na wielu opłatach. Bezpłatne jest: prowadzenie konta i karty (przy zasileniu konta kwotą 1000 zł i jednej płatności bezgotówkowej kartą debetową), przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów Polsce i za granicą, a dodatkowo pomoc medyczna i techniczna.


Inteligo (PKO Bank Polski)


 • bezpłatne i w pełni mobilne konto Inteligo
 • 0 zł za prowadzenie konta i krajowe przelewy przez Internet
 • 0 zł za wypłaty z szerokiej sieci bankomatów PKO Banku Polskiego i BZ WBK
 • 0 zł za kartę, wystarczą płatności bezgotówkowe na min. 100 zł miesięcznie • Konto Wymarzone (Raiffeisen Polbank)

  Wymarzone Konto Osobiste Raiffeisen Polbanku to oprocentowany rachunek za 0 zł opłaty miesięcznej za jego prowadzenie. GWARANTOWANE 0 zł jest również za realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty, za wypłaty z wybranych bankomatów sieci Euronet z kartą Wymarzona Visa oraz za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju z kartą Mastercard Debit. Dodatkowo, wszystkie środki zgromadzone na koncie są oprocentowane dzięki automatycznej funkcji oszczędzania.


  Konto Wyższej Jakości (Alior Bank)

  Produkt gwarantuje 0 zł za konto, kartę oraz wszystkie operacje i usługi, 5 lat gwarancji niezmienności warunków oraz mobilny dostęp do konta dzięki nowoczesnej aplikacji i możliwość skorzystania z limitu w koncie nawet do 100 tys. zł!  Pamiętaj aby zawsze przed podpisaniem Umowy,
  zapoznać się ze szczegółami oferty na stronie banku!
  Komentarze

  1. Dodałabym jeszcze do zestawienia Konto Idealne w Idea Banku. Jest bezpłatne bez żadnych dodatkowych warunków, oferuje całkiem fajne konto oszczędnościowe, a dla nowych Klientów wysoko oprocentowaną lokatę.

   OdpowiedzUsuń
  2. W mbanku też jest za darmo (jeśli zrobisz 5 transakcji kartą), a można przy okazji uzyskać też (przynajmniej teraz) do 600 w ramach moneyback. Jeśli ktoś dużo korzysta z karty to dobry wybór - w sumie tak jak i Millenium do niedawna (chociaż skończyła się promocja)

   OdpowiedzUsuń

  Prześlij komentarz

  Miło mi będzie jeśli podzielisz się ze mną swoją opiną!
  Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to koniecznie polub 
  blog Kobieta Zaradna Finansowo na Facebooku!